Skupina Teplárna Komořany
 infotepelnapohoda.cz
 +420 476 477 111

O projektu

 

Ukliďme Benďák

 

O projektu Tepelná Pohoda

Rozvoj regionu, ve kterém působíme, je pro nás prioritou. Chceme, aby se zde jeho obyvatelům dobře žilo, aby se v něm cítili bezpečně a aby se sem rádi vraceli. Jako významná regionální firma si klademe  za  cíl  přinášet  obyvatelům  pohodu,  nejen tepelnou. Proto podporujeme celou řadu oblastí veřejného života.

Projekt Tepelná Pohoda má za cíl přinášet regionu a jeho obyvatelům:

  • Vzdělání a poučení
  • Užitečné informace
  • Finanční prostředky
  • Zábavu

 

Velká část Tepelné Pohody je zaměřena na oblast vzdělávání, ať už jde o stipendia či konzultace diplomových prací pro vysokoškoláky, praxe a letní brigády pro středoškoláky, nebo exkurze pro malé i velké zájemce.

Významnou součástí Tepelné Pohody je finanční podpora veřejně prospěšných projektů, aktivit a akcí. Každoročně na základě žádostí neziskových organizací, spolků, sportovních klubů i škol, rozdělí United Energy v rámci Tepelné Pohody více jak milion korun.

Další milion věnuje společnost městům Most a Litvínov na podporu jejich projektů v oblasti bezpečnosti, sociální a zdravotní a dále v oblasti sportu i kultury.

Další část projektu Tepelná Pohoda se zaměřuje na děti a seniory a také na zábavu - tedy hry, soutěže, sportovní i kulturní akce.

 

Maskot projektu Tepelná Pohoda

Tepelná Pohoda má svého maskota. Pan Pohoda není jen symbolickým maskotem, ale též tiskovým mluvčím projektu, aktivním komunikátorem, promlouvajícím k dospělým i dětem.

Je učitelem ve vzdělávacích  programech,  oznamovatelem  nových  projektů  Tepelné  Pohody,  ale  i  nezbytných odstávek a konečně i průvodcem při zábavných akcích.

Ostatně představí se vám sám...