Skupina Teplárna Komořany
 infotepelnapohoda.cz
 +420 476 477 111

Aktuality

 

Komořanská teplárna poděkovala zdravotníkům za jejich nasazení

Komořanská teplárna poděkovala zdravotníkům za jejich nasazení

14.12.2021

Stejně jako před rokem leží pandemie koronaviru především na zdravotnickém personálu. Zdravotníci v první linii opět čelí extrémnímu tlaku a práci v náročnějších podmínkách, než na jaké jsou zvyklí v běžném režimu. Ale zatímco je v předešlé vlně pandemie veřejnost chválila a oceňovala, nyní bere jejich úsilí a zápřah jako samozřejmost a vůči zdravotníkům stupňuje i svou agresivitu. I přesto s obrovským nasazením pečují o své pacienty. A právě proto se komořanská teplárna rozhodla poděkovat zdravotníkům mostecké nemocnice ve formě balíčků s kosmetickými produkty.

„Spojili jsme se s vedením nemocnice v Mostě, abychom se dohodli na nejvhodnější formě poděkování zdravotnickému personálu, za jejich úsilí, péči i trpělivost, kterou mají s leckdy nespokojenými a podrážděnými pacienty i jejich stejně naladěnými blízkými. Vyšli jsme vstříc jejich požadavkům a předali balíčky s kosmetikou na vybraná covidová oddělení,“ řekl k daru Milan Boháček, ředitel společnosti United Energy.

V pátek 10. prosince předal spolu se specialistkou marketingu Radkou Bišickou ze Severočeské teplárenské, dar v hodnotě bezmála 40 tisíc korun hlavní sestře nemocnice Šárce Gregušové, která jménem zdravotníků za projevenou podporu poděkovala s tím, že jim vánoční dárek určitě udělá radost. „Ocenila jsem možnost, že jsme si mohli vybrat, protože co se týká občerstvení, sladkostí, oříšků, nápojů nebo i dortů, ty nám zasílají drobnější podnikatelé, soukromníci nebo malé firmy. Potraviny tedy máme a jsme za ně samozřejmě rádi. Ze zkušenosti ale vím, že kolegové ocení i tělovou kosmetiku, zvlášť po celodenní práci v overalech a rukavicích. Vánoční balíček je určitě potěší,“ okomentovala dar Gregušová.

Mostecká nemocnice disponuje čtyřmi standardními covidovými odděleními s kapacitou cca 70 lůžek. Obsazených je momentálně něco přes padesát. Obsazená jsou také všechna lůžka covid ARO (5 pacientů) a covid JIP chirurgie (4 pacienti). Dle slov hlavní sestry se v současné době mírně snižuje obsazenost na standardech, ale navyšuje se na JIP.

❬   Zpět