Skupina Teplárna Komořany
 infotepelnapohoda.cz
 +420 476 477 111

Aktuality

 

Tým z Komořan: Hrajeme dál!

Tým z Komořan: Hrajeme dál!

10.05.2022

Komořanská teplárna se opět zapojí do Zaměstnanecké ligy – amatérského fotbalového turnaje, pořádaného vydavatelstvím Vltava Labe Media pro firmy a jejich zaměstnance.

První část základních kol 2. ročníku odehrály týmy složené ze zástupců přihlášených společností již na podzim loňského roku. Především z českých regionů se tak nominovali první semifinalisté. Po zimní přestávce začíná druhý sled okresních kol a boj o letecký zájezd na utkání evropské kopané do Itálie, Anglie nebo Španělska a řadu dalších atraktivních výher pro úspěšné týmy.

Dne 18. 5. 2022 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti v Čepirohách proběhne série utkání, jichž se zúčastní i mužstvo fotbalových nadšenců z Komořan.

„Utkání se zúčastní většina ze sestavy z loňského roku. Kluci byli skvělí. Bez takřka nulové možnosti se na turnaj připravit, protože jsou z různých směn, získali druhé místo v souboji pěti týmů a výhra jim unikla opravdu jen o pověstný fous. Věřím, že letos se do toho pořádně opřou a vyšplhají se na bednu na nejvyšší místo. Už proto, že letos mají nové firemní dresy. Budu jim držet palce, říká s úsměvem Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti a stínová kapitánka mužstva.

Pojďte s námi podpořit vaše partnery, tatínky, kamarády a kolegy. Přijďte držet palce a fandit 18. května do Čepiroh.

 

❬   Zpět