Skupina Teplárna Komořany
 infotepelnapohoda.cz
 +420 476 477 111

Aktuality

 

Tým z Komořan si ve fotbalové lize vybojoval druhé místo

Tým z Komořan si ve fotbalové lize vybojoval druhé místo

06.09.2021

První zářijovou středu se na fotbalovém hřišti v Čepirozích, v překvapivě příjemném slunečním počasí, uskutečnil fotbalový turnaj Zaměstnanecké ligy Deníku. Na zeleném pažitu mezi sebou svedla souboje na šířku hřiště pětice firemních týmů. Mezi nimi i tým milovníků fotbalu z Komořan.

Z náročného sportovního odpoledne si odvezli medaile a pohár za krásné druhé místo. Přesto byli mírně zklamaní. „Je to škoda. Vyhráli jsme všechny zápasy, dokonce i s týmem Toyoda Gosei Czech a do finále se dostali bez ztráty kytičky. První gól soupeřů ve finále nás ale rozhodil, druhý to ještě prohloubil a pak už jsme neměli sílu to zvrátit,“ řekl Stanislav Levý, kapitán teplárenského týmu.

Chápu počáteční rozladění kluků z výsledku. Vítězství měli na dosah a nedopadlo to. Nakonec se ale všichni shodli na tom, že původně ani neočekávali, že se dostanou tak daleko. Vždyť ani neměli čas se sejít a sehrát se. A že se chtěli hlavně pobavit u sportu, který je baví. A to se jim splnilo. Počasí bylo ideální, potkali se i s přáteli, kteří hráli za konkurenční týmy a ještě stáli na pomyslné bedně. Jsem na ně pyšná,“ svěřila se Miloslava Kučerová, tisková mluvčí teplárny. A doplnila, že se ligy určitě nezúčastnili naposled, i když nebyla zrovna bezbolestná. „Nohy mě bolí jako čert už teď a určitě je ucítím ještě pár dní,“ směje se Marek Šíma a kolegové souhlasně přikyvují.

❬   Zpět