Skupina Teplárna Komořany
 infotepelnapohoda.cz
 +420 476 477 111

Aktuality

 

Zveme vás na Den otevřených dveří

Zveme vás na Den otevřených dveří

19.06.2023

Nahlédněte s námi do útrob teplárny a nechte se překvapit!

Komořanská teplárna a elektrárna společnosti United Energy se po dlouhých čtyřech letech opět na jeden den otevře veřejnosti.

Exkurze, která se v předchozích letech setkala se zájmem malých i velkých, proběhne 13. července od 9:30 a je zcela zdarma. Exkurze provozem bude tentokrát obohacena o prohlídku historického místa v areálu teplárny, které dosud žádný návštěvník nenavštívil. Opravdoví fandové technologií pak mohou pokračovat prohlídkou výměníkové stanice a kolektoru v Mostě.

Pro ty, kteří se nemají jak do Komořan na daný čas dopravit, bude připravený autobus, vypravený z Litvínova. Bus bude pokračovat do Mostu a dále do Komořan. Po exkurzi v komořanské teplárně, odveze bus návštěvníky zpět do Mostu na Tř. Budovatelů, kde bude zároveň konečná zastávka.

Harmonogram dopravy (bus bude označen „Den otevřených dveří v TKY“)

8:50 – Litvínov, autobusová zastávka naproti nádraží
9:15  – Most, parkoviště u zimního stadionu
9:25 – Teplárna Komořany         
cca 12:00 – odjezd zpět do Mostu, tř. Budovatelů, u Ubytovacího domu Viktor
Zájemci pak pokračují prohlídkou výměníku a kolektoru, ostatní vyrazí po vlastní ose.

Prohlídky teplárenského provozu se mohou zúčastnit také rodiče s dětmi školního věku. Počet účastníků je omezený a tak je třeba s přihláškou neotálet a přihlásit se, v případě zájmu, co nejdříve. Přihlášky je možné podat nejpozději do 7. 7. 2023 na e-mail: miloslava.kucerovaue.cz.

Těšíme se na vás.
 

Přihláška ke stažení.

 

❬   Zpět